Promocje - garaże blaszane

Ar kaimiņi izdevīgāk

Ar kaimiņi izdevīgāk
Līdz atlaides beigām palika:
dienustunduminūtessekundes
zobacz więcej Promocje - garaże blaszane
Jumta veids
Izmēri:
PlatumsGarums
zamów
Paplašināts piedāvājums:Galvenā lappusē / Par firmu

teksta izmērs: A A A
Par firmu

Bomstal uzņēmums tika dibināts 1996 gadā. No paša sākuma nodarbojamies ar metāla garāžu ražošanu. Pateicoties pieņemtas stratēģijas konsekventai īstenošanai, šobrīd mēs esam lielākais uzņēmums Eiropā, kas specializējas metāla produktu ražošanā. Firmas dinamiska attīstība ir izveidojusi plašu vieglo tērauda konstrukcijas asortimentu.
Katru gadu, mūsu uzņēmumu izvēlas desmitiem tūkstošu klientu no Latvijas un citām Eiropas Savienības valstīm - kā dažādu metāla konstrukciju (standarta vai pēc individuāla dizaina) ražotāju.
Mūsu uzņēmumam pieder vislielākais transportlīdzekļu parks, kurā automašīnas ir pielāgotas tērauda konstrukciju transportēšanai. Tādā veidā mēs varam īslaicīgi piegādāt garāžus jebkurā valsts punktā.
Firmas darbības pamatprincipā ir ļoti labi saskaņota komanda, kas ir kompetenta savu funkciju izpildē, kura palīdzēs Jums izvēlēties garāžu no mūsu asortimenta, kā arī sniegs konsultācijas to pareizā izmantošanā.
Uzņēmumam vairākkārt tika piešķirtas dažādas balvas.

Bomstal uzņēmums piedalās arī dažādos labdarības pasākumos. Vairāk par šo tēmu var atrast sadaļā Bomstal -. vairāk nekā metāla garāžas.

 

Bomstal -. vairāk nekā metāla garāžas

Firma Bomstal - galeria
Copyright © Bomstal
Realizacja: Intellect.pl